Kilka słów o mnie

Nazywam się Filip Norberciak i jestem certyfikowanym specjalistą od GOOGLE
Tworzę efektywne strony internetowe oraz sklepy internetowe.
Pomagam w zdobywaniu nowych klientów z internetu.
Szkoliłem się z zakresu m.in. budowy stron, marketingu B2B, budowy kampanii reklamowych
Całą strategię zawsze dostosowywuję konkretnie pod Twoją sytuację.

Jeszcze kilka słów

Nazywam się Filip Norberciak i od 5 lat zajmuję się  tworzeniem stron, sklepów internetowych oraz kompleksową obsługą w zakresie marketingu online. Moja pasja i doświadczenie sprawiły, że wciąż rozwijam się w tym zawodzie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Zajmuję się budowaniem nowoczesnych i funkcjonalnych stron internetowych dla moich klientów. Jednak moja oferta nie kończy się na samym projekcie. Przed, w trakcie i po dostarczeniu strony, udzielam wsparcia i doradzam w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Współpraca ze mną to nie tylko profesjonalne wykonanie strony, ale także kompleksowa strategia marketingowa.

Tworzę i zarządzam kampaniami reklamowymi, buduję lejki marketingowe, optymalizuję wizytówki Google i generuję ruch na strony moich klientów. Mój priorytet to zrozumienie potrzeb i celów biznesowych każdego klienta, dzięki czemu mogę dostosować rozwiązania do ich indywidualnych wymagań. Dążę do tego, by efekty mojej pracy przekraczały oczekiwania klientów, pomagając im osiągnąć sukces w świecie online.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie tworzenia strony internetowej, marketingu online i generowania ruchu na Twoją stronę, jestem gotów podjąć wyzwanie i zapewnić Ci kompleksową opiekę, która przyniesie wymierne rezultaty.

Skontaktuj się ze mną


Zapraszam Cię na bezpłatną 15 min rozmowę
Podczas rozmowy zadam kilka pytań, przedyskutujemy Twoją sytuację a ja przedstawię jedną z wielu dostępnych dróg, którymi możesz pójść, aby rozwinąć swoją firmę w internecie.

Powiem jakie są podstawy działania w internecie, oraz na co warto uważać. 

Myślę, że te informacje same w sobie będą dla Ciebie wartościowe. Niezależnie czy podejmiesz współpracę ze mną, lub kimś innym.

 


Scroll to Top